Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Miranda Mu Ms. Miranda Mu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

FGI SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD

të gjithë
  • të gjithë
  • Title
të gjithë
  • të gjithë
  • Title
  • Produktet e nxehta

Rreth nesh

FGI-Tech, një furnizues dhe prodhues i larmishëm elektrik, ofron produkte motorikë të klasit botëror - disqe të tensionit të mesëm dhe inverter AC me rezistencë ndaj shpërthimit, sisteme të përparuara të shpërndarjes së energjisë dhe zgjidhje të cilësisë së energjisë. FGI-Tech është e përkushtuar të inovojë teknologjinë e energjisë për të dhënë kontribute të gjera në botë në fushën e automatizmit të industrisë dhe fuqisë energjetike ". Disqet me frekuencë të ndryshueshme të tensionit të mesëm të FGI-Tech, kanë një teknologji unike që lejon FGI-Tech të ofrojë një zgjidhje të thjeshtë, fleksibël dhe të besueshëm të makinës. Duke u bazuar në përvojë shumë vjeçare, FGI-Tech ka demonstruar aftësi si novator me një qasje imagjinative në hartimin dhe zhvillimin e sistemeve të energjisë elektrike me performancë të lartë, duke bërë të mundur përballueshmëri më të madhe, efikasitet dhe besueshmëri. Minierat e serisë BPJV të FGI-Tech janë rezistente ndaj shpërthimit dhe inverterit AC me thelb të sigurt si një nga produktet e teknologjisë së lartë që kombinojnë teknologjinë e rregullimit të shpejtësisë dixhitale të frekuencës dhe teknologjinë e lidhur me ftohjen. Përdoret gjerësisht në minierën e qymyrit me pluhur qymyri, gaz dhe mjedis tjetër të rrezikshëm eksploziv, duke tërhequr shpejtësinë që rregullon funksionimin e motorit për të arritur fillimin e butë dhe ndalimin e butë, rregullimin e shpejtësisë së pandryshuar dhe funksione të tjera kur motori është i mbingarkuar. Transformuesit e shpërndarjes së FGI-Tech prodhohen duke përdorur materiale më të larta, duke përdorur praktikat më moderne dhe të besueshme të prodhimit. Këto Transformatorë përdoren për aplikime të brendshme ose të jashtme dhe mund të pajisen me ndërrues të çezmës jashtë ngarkesës dhe ngarkesave. Produktet e cilësisë së energjisë FGI-Tech përbëhen nga gjeneratorë statikë var (STATCOM). SVG është zgjidhja më e mirë në fushën e kontrollit të energjisë reaktive aktualisht dhe ka avantazhe të pashembullta. Ai e bën energjinë më të efektshme nga korrigjimi i faktorit të fuqisë së pafund. Përdoret gjerësisht në aplikimin e gjenerimit të energjisë së rinovueshme, sistemeve elektrike të saldimit, makineritë e prodhimit industrial etj. Në FGI-Tech ne besojmë në ndërtimin e marrëdhënieve të forta, duke ndihmuar klientët tanë përmes ciklit të plotë të jetës së produktit, nga përzgjedhja dhe modelimi i sistemit elektrik, deri tek ndihma për komisionimin dhe shërbimi dhe mbështetja pas shitjes. FGI-Tech mbështet infrastrukturën e energjisë elektrike me teknologji të provuar për të siguruar që energjia mund të furnizohet në mënyrë të qëndrueshme, të besueshme dhe optimale. Me kontrolle standarde, pjesët kritike, asambletë e paketuara dhe përbërësit elektrikë / elektronikë janë të furnizuar dhe të gatshëm për të dërguar nga FGI-Tech. FGI-Tech synon të ndjekë inovacionin në energjinë dhe teknologjinë e mjedisit dhe të vazhdojë krijimin e produkteve me vlera të larta, miqësore me mjedisin dhe sistemet që lejojnë që energjia të përdoret në mënyrë të qëndrueshme dhe me efikasitet maksimal. Shpresojmë që gjithmonë të mbani FGI-Tech në standarde të larta.

  • Produkte të reja
Dërgo kërkesën tani